stojaki na plakaty i ulotki

WOLNOSTOJĄCE STOJAKI NA PLAKATY

Stojaki wewnętrzne na plakaty i ulotki są bardzo ciekawą, a zarazem elegancką formą prezentacji informacji. Wykorzystywane są zarówno w przestrzeni publicznej, jak i zamkniętych pomieszczeniach. Plakaty mogą nas informować o zbliżających się wydarzeniach, a także informować o istotnych rzeczach, związanych z życiem firmy, lub funkcjonowaniem urzędu.

 

stojak na plakat z półką gabloty wewnetrzne na plakaty A1
Stojak dwustronny NIPM2 2x70/100 + 2 półki Stojak NIPM2, narożnik zaokrąglony R

 

Tablica wolnostojąca wewnetrzna NIPM2 do prezentacji plakatów oraz ogłoszeń i informacji. Ramy te dostępne są w standardowych rozmiarach, w dwóch wersjach: z narożnikami zaokrąglonymi (R) oraz z narożami kwadratowymi (G). Aluminiowe profile, z których wykonane są ramy, mają szerokość 25 mm. Każda rama wyposażona jest w folię antyrefleksyjną z filtrem UV zapobiegającą blaknięciu plakatów. Tył ramy wykonany jest z trwałego, odpornego na pęknięcia materiału PS. Profile ram są anodowane na kolor srebrny.
Wysokiej jakości, stabilny stojak na plakaty i ulotki, jedno lub dwustronny. Pozwala na ekspozycję ulotek i folderów wraz z plakatem. Idealny do galerii handlowych, aptek, sklepów. Wymiana plakatu poprzez ramy zatrzaskowe w systemie OWZ.

Cechy produktu:

  • stabilny słupek z aluminium anodowanego na kolor srebrny.
  • łatwa wymiana plakatu – aluminiowa rama zatrzaskowa 25 mm
  • wersja z ostrymi (G), lub zaokrąglonymi narodnikami (R)
  • możliwość montażu po obu stronach, półki na ulotki w formacie 3×A4 z malowanej stali
  • rama jednostronna, aluminiowa, o grubości 12 mm,
  • szybka bezpieczeństwa z plastiku giętkiego (antyrefleksyjnego -1mm),
  • Gwarancja producenta 12 m-cy

Rozmiary plakatów: A1 (595x841 mm.)
Wymiary stojaka: wys. 1815mm, szer. A1 625mm.
Wymiary podstawy: 500x425m
Waga: ok 13 kg., półka ok 3 kg.

Cennik model z jedną nogą:

SYMBOL WYMIAR ZEW. CENA STOJAKA CENA DOSTAWY
NIPM2 1xA1 G/R 625x1815 mm 787 zł+vat wycena
NIPM2 2xA1 G/R dwustronna 625x1815 mm 954 zł+vat wycena
NP3I 3xA4 półka 640x310 mm 249 zł+vat wycena

 

Dodatkowe fotografie stojaków:

narozniki G R polki slupek
Narożniki R i G Półki do NIPM2 Słupek NIPM2

 

 

Stojak na katalogi Jest kilka metod na to, aby ciekawie i estetycznie takie plakaty prezentować, wykorzystując do tego celu nowoczesne rozwiązania ekspozycyjne. Jednymi z nich są nasze stojaki na katalogi, plakaty i ulotki. To stabilne konstrukcje, wykonane z wysokiej jakości aluminium i stali malowanej proszkowo.

Stojak na plakaty Zaletą naszego rozwiązania jest to, że rama na plakaty pozwala na bardzo szybką i wygodną zmianę ekspozycji. Stojaki na plakaty zapewniają możliwość jednoczesnego i dwustronnego prezentowania informacji, co znacząco zwiększa pole ekspozycji.

Gabloty na plakaty są wytrzymałe i stabilne. Jedną z najważniejszych części takiego stojaka jest solidna podstawa. Ma ona kształt prostokątny i jest masywna, co decyduje o stabilności  całej konstrukcji. Stojaki na plakaty można zakupić w wielu modelach – jako pojedyńcze konstrukcje na jeden plakat, jak również dwustronne.

 


Drukuj