GABLOTY ZEWNĘTRZNE

Image

Gabloty ogłoszeniowe, zewnętrzne mogą stać się ozdobą budynku dzięki swojemu wygladowi. Gabloty zewnętrzne są jednocześnie bezpieczne, solidne i funkcjonale, oraz bardzo proste w montażu. Ogłoszeniowa gablota zewnętrzna wykonywana jest wyłącznie z aluminium, ma to istotny wpływ na odporność gabloty na warunki atmosferyczne. Posiadamy w swojej ofercie również gabloty zewnętrzne, wolnostojące.

Gabloty ogłoszeniowe, zewnętrzne

Image

1

Zewnętrzne tablice ogłoszeniowe NVC

Tablice ogłoszeniowe NVC przeznaczone do prezentowania ogłoszeń, informacji lub plakatów kolejowych. Gabloty wyposażone w uszczelki zapobiegające przedostawaniu się wody. Drzwi gabloty osadzone są na mocnych zawiasach aluminiowych ze stalowym rdzeniem. W drzwiach montujemy zamki i uchwyty do otwierania gabloty. Front "przeszklony" z bardzo wytrzymałego, litego poliwęglanu, możliwa jest zamiana na szkło hartowane. Zaletą gablot zewnętrznych NVC jest ich grubość – zaledwie 3cm. Darmowa dostawa.

Hit sprzedaży !

Image

2

Zewnętrzne gabloty wolnostojące

Gablota ogłoszeniowa zewnętrzna S-CL-Z. Ta gablota może być wyposażona w panel tytułowy i aluminiowe nogi. Istnieje możliwość stawiania ciągu gablot połączonych ze sobą. Powierzchnia magnetyczna, Oszklenie z nietłukącego plexi lub szkła hartowanego. Panel tytułowy nadaje gablocie wyjatkowego charakteru. Posiadamy wersję wolnostojacą. Wersja jednoskrzydłowa otwierane do góry.

Gabloty wolnostojące w cenie od 640 zł.

Wyjątkowa jakość za niską cenę.

Image

3

Zewnętrzne gabloty ogłoszeniowe "NGOZ"

Gablota aluminiowa NGOZ - prosta i solidna. Powierzchnia ekspozycyjna, bez podziałów. Grubość gabloty 6 cm. Idealne dla szkół, administracji. Konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne. Zewętrzna gablota jest wodoodporna, a nie wodoszczelna. Prezentowana gablota ogłoszeniowa NGOZ jest jednoskrzydłową gablotą zewnętrzną, wykonywaną z profesjonalnych profili aluminiowych o grubości 3 cm. Profile (Kęty SA) gablot poddawane są procesowi anodowania. Darmowa dostawa.

Solidne i tanie gabloty zewnętrzne wiszące.

Cennik na gabloty zewnętrzne NGOZ

 

Image

4

Gablota zewnętrzna wolnostojąca NGOZWL

Gabloty ogłoszeniowe wolnostojące, zewnętrzne wraz z zestawem nóg do wkopania. Szyba w gablocie z bezpiecznego szkła akrylowego. Drzwi otwierane do góry zabezpieczone uszczelką zapobiegającą przedostawaniu się wody, zamykane na dwa zamki. Gabloty dostępne w czterech kolorach: srebrny, czarny, zielony, brązowy. Wersja jednoskrzydłowa otwierana do góry z podprką. Darmowa dostawa.

Najtańsza wersja gablot wolnostojących.

Gabloty w cenie od 1486 zł.

Image

5

Gabloty reklamowe, na menu i z podświetleniem

Wyjątkowe gablotki zewnętrzne przeznaczone dla hoteli, restaurcji. Posiadają miejsce na umieszczenie logo i menu. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 6,8 cm. Możliwe umieszczenie podświetlenia. Gablotka do użytku zewnętrznego pod zadaszeniem i wewnętrznego. Idealna na menu dla restauracji, barów, hoteli. Dzięki takiej gablocie mogą Państwo przyciągnąć - zachęcić większą liczbę Klientów. Jest to sprawdzony na świecie sposób reklamy i promocji firmy. 

Gabloty w niskie cenie producenta.

Image

6

Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne z panelem tytułowym

Gablota ogłoszeniowa zewnętrzna S-TR. Ta gablota może być wyposażona w panel tytułowy i aluminiowe nogi. Istnieje możliwość stawiania ciągu gablot połączonych ze sobą. Powierzchnia magnetyczna, szyba z nietłukącego pexi. Gabloty informacyjne S-TR, otwierane na boki wykonywane są z profesjonalnych profili aluminiowych o grubości 3 cm. Wersje jedno i dwuskrzydłowe otwierane na bok.

Gabloty zewnętrzne ceny

Image

7

Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne „S100”

System gablot zewnętrznych „S100” daje możliwości umieszczenia panela z napisem. Wyjątkowej jakości gabloty dla wymagających Klientów. Eksponowane w niej informacje są doskonale zabezpieczone i wyeksponowane. Istnieje mozliwość rozbudowania systemu o kolejne gabloty. Zewnętrzne gabloty ogłoszeniowe S100, to wyjątkowej jakości gabloty produkowane we Francji, w nowoczesnej fabryce. Aluminiowe gabloty ogłoszeniowe sprawiają, że wszystko staje się przejrzyste. Są przydatne nie tylko w szkołach, ale także we wszystkich przestrzeniach użytkowanych publicznie. Takie tablice ogłoszeniowe to powód do dumy :)

cennik na gabloty zewnętrzne, wolnostojące

Image

8

Gablota zewnętrzna, dwustronna S-200

Gabloty dwustronne - wolnostojace S-200 to wyjatkowy produkt, dają możliwośc zamontowania panela z nazwą lub reklamą. Te gabloty można łączyć w moduły za pomocą bardzo mocnych słupków. Prezentowana gablota ogłoszeniowa S-200 jest jednoskrzydłową gablotą zewnętrzną,  wykonywaną z profesjonalnych profili aluminiowych. Jednoskrzydłowe częściowo otwierane do góry. Dostępna jest też wersja wolnostojaca, na aluminiowych nogach, oraz wersja dwustronna. 

cennik na gabloty zewnętrzne, dwustronne

Najwyższa jakość :)

Image

9

Gabloty informacyjne zewnętrzne „NSCL”

Gabloty zewnętrzne. Perfekcyjna jakość niska cena. Gabloty zewnętrzne - proste i solidne. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 6,8 cm. Podnoszenie drzwi na siłowniku. Z racji tego, że gabloty zgodnie ze swoją nazwą przeznaczone są do eksploatacji na zewnątrz do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały. Wersje jedno i dwuskrzydłowe otwierane do góry. Certyfikat ogniotrwałości B1 DIN4102

Gabloty zewnętrzne cenik.

Image

10

Gabloty zewnętrzne

Gablota zewnetrzna naścienna i wolnostojaca. Gabloty zewnętrzne, powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 4,7 cm. Wyjątkowej jakości gablota ogłoszeniowa wykonana z anodowanego aluminiowego profilu i bezpiecznej hartowanej szyby. Jednoskrzydłowa szklana gablota wisząca przeznaczona do montażu na ścianę na wolnym powietrzu. Model ten posiada jedną parę drzwi otwieranych do góry na siłownikach teleskopowych. Wersja wolnostojaca na aluminiowych nogach. Certyfikat ogniotrwałości B1 DIN4102

cennik na gabloty zewnętrzne

Image

11

Gabloty i tablice Sołeckie

Gabloty i tablice sołeckie w wesji wiszącej i wolnostojącej. Konstrukcja gablot sołeckich gwarantuje długotrwałe użytkowanie w warunkach zewnętrznych, materiały zastosowane do ich produkcji są odporne na czynniki atmosferyczne: aluminium, plexi, blacha ocynkowana. Możliew są też do wykonania fryzy, czy też tabliczki z nazwą sołectwa i logo. Staramy się, aby maksymalnie obniżyć ceny tablic sołeckich. Nasza bogata oferta gablot, jak i tablic sołeckich pozwala Klientom na znaleźienie odpowiedniego produktu.

Gabloty zewnętrzne:

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najlepszy i niezastąpiony sposób do przekazywania informacji w postaci gablot i tablic ogłoszeniowych zewnętrznych. Rewelacyjna jakość wykonania gablot, wytrzymałe materiały dają elegancką zwartą konstrukcję. Rozpiętość cenowa, oraz różnorodność materiałów wykorzystywanych od wykonania gablot, zapewnią wszechstronne zastosowanie. Jeśli zależy Państwu na jakości i profesjonalnej obsłudze to nie można było lepiej trafić.

Tablice i gabloty zewnętrzne:

Propozycja gablot zewnętrznych cały czas poszerza się o gabloty, które pozwalają na innowacyjne rozwiązania, oraz zaspokojenie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań Klienta. Na uwagę zasługuje sołecka gablota zewnętrzna z logo i podświetleniem - może ona być jednocześnie zewnętrzną gablotą ogłoszeniową jak i reklamą firmy, gdyż miejsce na logo przyciąga uwagę. Niska cena i dobra jakość to nasza dewiza. Gablotki zewnętrzne wykonane są tak, aby warunki atmosferyczne nie miały negatywnego wpływu na ekspozycję (gablota jest wodoodporna, a nie wodoszczelna). Konstrukcja gabloty pozwala na łatwą wymianę "szyby". Możliwa wysyłka kilku gablot w jednej przesyłce.

Gabloty wolnostojace:

Jakże ważna jest oprawa prezentowanych informacji i reklam. Zapewniają to nasze gabloty wolnostojące. Oszklenie wykonane jest z tworzywa (pleksi), które odporne jest na uderzania, a ekspozycja jest zawsze zabezpieczona przed oddziaływaniem pogody. Bardzo ważny aspekt dla Klienta to niska cena - i takie gabloty znajdą Państwo w naszej ofercie. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na gabloty zewnętrzne wolnostojące. Zatosowane są materiały zapewniające bezproblemowe użytkowanie, są to: anodowane aluminium, poliwęglan, szkło akrylowe, szkło hartowane, uszczelki silikonowe. Wersja wolnostojaca jest na aluminiowych nogach. Gabloty zewnętrzne wolnostojace to idealne rozwiazanie w miejscach publicznych, takich jak: place, skwery, ciągi piesze.

W naszej ofercie znajdą Państwo: gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne,  Gabloty Zewnętrznegabloty informacyjne zewnętrznegabloty zewnętrzne wolnostojącegabloty zewnętrzne cena.


Drukuj