GABLOTY WEWNĘTRZNE

Image

Gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne sprawiają, że wszystko staje się przejrzyste. Są przydatne nie tylko w szkołach, ale także we wszystkich budynkach użytkowanych publicznie. Zależnie od ich przeznaczenia produkowane są, tak aby Klient czuł pełną satysfakcje ze swojego wyboru. W naszej ofercie znajdą Państwo ogłoszeniowe gabloty wewnętrzne na: klatki schodowe, dla szkół, urzędów i biur. Gabloty niskie ceny producenta.

Gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne

Image

1

Gabloty na klatki schodowe

Tania gablota na klatki schodowe wykonana z bezpiecznego "szkła" akrylowego 3mm. Rama aluminiowa, anodowana w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne, zamykane na zamek. Bardzo płaska gablota, plecy wykonane ze stali, wyposażona w eleganckie plastikowe, szare narożniki ochronne. Wersja NXSC gabloty posiada certyfikat ogniowy B1 DIN4102. Drzwi wykonane z polwenglanu 3mm. (drzwiczki bez obramowania).

cennik gabloty na klatki schodowe NXS

Image

2

Gablota z certyfikatem ogniowym, NSCS

Gablota NSCS z certyfikatem ochrony ogniowej B1 DIN4102. Piękny wygląd i bardzo funkcjonalna. Powierzchnia gabloty bez podziałów. Skrzydła mogą otwierać się na boki lub do góry. Grubość gabloty 23 mm. przestrzeń użytkowa 12 mm. podłoże magnetyczne, łatwa wymiana przeszklenia (w razie zniszczenia).

cennik na gabloty wewnętrzne NSCS

Image

4

Gabloty dla szkół - NGMR

Wewnętrzna gablota ogłoszeniowa NGMR wykonana z bezpiecznego szkła akrylowego, co jest ważne przede wszystkim w szkole. Rama aluminiowa anodowana w kolorze srebrnym, narożniki plastikowe. Wersje magnetyczne, korkowe. Drzwi uchylne zamykane na dwa zamki. Zawiasy montowane na dłuższym boku. Możliwość zawieszenia w pionie lub w poziomie. W komplecie zestaw montażowy, wraz z instrukcją. Proste i tanie - a jednocześnie bardzo funkcjonalne, są idealne dla szkół. Darmowa dostawa

Cennik na gabloty dla szkół NGMR

Hit ! - Sprzedaży

gablota dwuczęściowa na klatkę schodową, korytarz

5

Gablota na klatkę schodową NGMD

Gablota wewnętrzna dwuczęściowa NGMD wykonana z bezpiecznego szkła akrylowego, co jest ważne przede wszystkim w obiektach ogólnodostępnych. Wersje magnetyczne, korkowe i tekstylne. Rama aluminiowa anodowana w kolorze srebrnym, narożniki plastikowe. Drzwi uchylne zamykane na dwa zamki. Zawiasy montowane na dłuższym boku. Dwuczęściowe, otwierane na boki. Darmowa dostawa
Cenniki na gabloty wewnetrzne - NGMD

gablota na klatkę schodową, korytarz

6

Gablota ogłoszeniowa, dwuczęściowa

Gablota dwuczęściowa z tablicą NGTA to rozwiązanie dedykowane dla Klientów, którzy chcą swoje informacje zamknąć w gablocie i jednocześnie umożliwić innym wieszanie ulotek, ogłoszeń w części otwartej ogólnodostępnej. Gablota z tablicą jest zintegrowana, wykonana ze srebrnego aluminium z narożnikami z tworzywa. Drzwi w gablocie z bezpiecznego szkła akrylowego, zamykane na dwa zamki. Za dopłatą możliwość przygotowania gabloty z innym podkładem w gablocie niż tablicy, oraz podział niesymetryczny. Darmowa dostawa

Cenniki na gabloty wewnetrzne - NGTA

Image

7

Gabloty wiszące na korytrze - NGCD

Gabloty ogłoszeniowe wiszące NGCD wykonane z bezpiecznego szkła akrylowego. Trzy wersje podłoża magnetyczne, korkowe i tekstylne. Rama aluminiowa anodowana w kolorze srebrnym, narożniki plastikowe. Drzwi uchylne, zamykane na dwa zamki. Zawiasy montowane na dłuższym boku. Idealne zastosowanie w miejscach szczególnie uczęszczanych i wąskich, takich jak: korytarze szpitalne, korytarze szkolne, dworce kolejowe, wąskie przejścia, małe pomieszczenia. Darmowa dostawa

Ceny za gabloty wewnetrzne - NGCD

Wysoka jakość za niską cenę !!!

Image

8

Tablica ogłoszeniowa wewnętrzna NGO

Tablica ogłoszeniowa wewnetrzna wykonana z bezpiecznego szkła akrylowego, co jest szczególnie ważne w szkole, Solidna rama aluminiowa anodowana, w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne zamykane na zamek patentowy. Tablice ogłoszeniowe NGO dostępne są w wersji  magnetycznej, korkowej i tekstylnej. Tablice jednoskrzydłowe otwierane na bok, wyposażone w zamek patentowy. Możliwość zawieszenia w pionie lub w poziomie.

ceny tablic ogłoszeniowych NGO

Darmowa dostawa

Image

9

Gablota informacyjna, dwudrzwiowa

Gablota informacyjna NGOG dwudrzwiowa wykonana z bezpiecznego szkła akrylowego, co jest szczególnie ważne w szkole. Solidna rama aluminiowa anodowana w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne zamykane na dwa zamki patentowe. Wersje magnetyczne, korkowe i tekstylne. Gablota wykonana z mocnego anodowanego aluminium, narożniki bezpieczne plastikowe, zamykana na dwa zamki, grubość gabloty 6cm, przestrzeń użytkowa 4cm, produkt dostępny w pięciu wersjach podłoża. Darmowa dostawa

cennik gablot informacyjnych NGOG

Image

10

Gabloty ogłoszeniowe, przesuwne drzwi N-SL

Gablota wewnętrzna z drzwiami przesuwnymi, to bardzo eleganckie i funkcjonalne rozwiazanie. Gablota N-SL wyposażona w plastikowe, szare narożniki ochronne. Bardzo płaska gablota do zastosowania w wąskich pomieszczeniach. Idealna do pokazywania informacji w wąskich korytarzach i pokojach. Specjalnie powlekana tylna ściana ze stali. Szklane przesuwane drzwi. Certyfikat ogniotrwałości B1 DIN4102.

Ceny na gabloty ogłoszeniowe N-SL

Image

11

Gablota aluminiowa z przesuwnymi drzwiami N-SLG

Gablota aluminiowa, anodowana w kolorze srebrnym. Drzwi przesuwne z bezpiecznego szkła hartowanego (takie jak szyby samochodowe). Bardzo płaska gablota do zastosowania w pomieszczeniach zamkniętych. W gablotach z podłożem magnetycznym, tylna ściana ze stali umożliwia pisanie pisakami suchościeralnymi. Gablota z podłożem korkowym, ma korek 3mm. naklejony na płytę mdf.

Ceny na gabloty aluminiowych N-SLG

Image

12

Gabloty ogłoszeniowe, przesuwne drzwi NGAL drzwi NGAL

Gablota wewnetrzna z przesuwnymi drzwiami zaprojektowana dla Klienta ceniącego trwałość i estetykę. Gabloty ogłoszeniowe przesuwne drzwi. Korkowa, magnetyczna, tekstylna: zielona, niebieska, czerwona. Gablota wewnętrzna - aluminiowa z drzwiami przesuwnymi o grubości 3 cm. Systemem drzwi przesuwnych na rolkach. Darmowa dostawa.

Ceny na gabloty wewnętrzne - NGAL

Wysoka jakość za niską cenę !!!

Image

13

Gablota informacyjna, aluminiowa S-REF.

Jedno i dwudrzwiowa gablota informacyjna, elegancka i solidnie wykonana. Wersje jedno i dwudrzwiowe gablot. Gabloty dwudrzwiowe mają dużą powierzchnię ekspozycyjną, ale nie zajmują zbyt dużo miejsca. Gablota informacyjna wewnętrzna, jednostronna, 2 skrzydłowa, otwierana uchylnie na boki, o grubości 30 mm.

Ceny gablot aluminiowych - S-REF

Image

14

Gabloty wewnętrzne S-REF-PD

Gabloty ogłoszeniowe z przesuwanymi drzwiami Do umieszczenia w holach wejściowych i na korytarzach, sposób otwierania gablot nie przeszkadza przechodzącym osobom. Gabloty wewnętrzne, wiszące i stojące. Solidna aluminiowa konstrukcja. Gablota wewnętrzna S-CL-PD to nasz następny model gabloty przesuwnej. Wykonana jest w całości z profili aluminiowych 60 mm. standardowo anodowanych na kolor srebrny.

Ceny na gabloty S-CL-PD

gablota stojaca szklana

15

GABLOTA STOJĄCA NA EKSPONATY

Wolnostojąca gablota szklana z drzwiami otwierającymi się na bok, bezpieczna szyba akrylowa (pleksi) osadzona w ramie aluminiowej drzwi. Zamknięcie na dwa zamki, zamontowane w ramie drzwiowej. Korpus gabloty wykonany ze srebrnych, anodowanych profili aluminiowych. Górna oraz boczne części gabloty muzealnej wykonane z grubej tafli szkła (float 8mm). W ramie gabloty zamontowana uszczelka znacząco poprawiająca szczelność i dostawanie się kurzu do wnętrza gabloty.

Cena na gablot NGST

Image

16

Gabloty na menu  z logo i podświetleniem NSCZ

Wyjątkowa gablota reklamowa, przeznaczona dla hoteli, restaurcji. Posiadają miejsce na umieszczenie logo i menu. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 6,8 cm. Możliwe umieszczenie podświetlenia. Gablotki jednoskrzydłowe otwierane na bok. Rama aluminiowa i bezpieczne przeszklenie.

Ceny na gabloty NSCZ

Image

17

Gablota dla przedszkola, szkoły

Gabloty ogłoszeniowa dla przedszkoli i szkół
Bardzo dekoracyjne i kolorowe gabloty, zaprojektowane dla dzieci :) Sprawdzają się w żłobkach, przedszkolach, szkołach podstawowych. Gablotki te są atrakcyjną i miłą dla dzieci oprawą dla przekazywanych informacji,  ogłoszeń i prac plastycznych dzieci.

Gablota dla dzieci :)

Gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne

są przydatne nie tylko w szkołach, ale także we wszystkich budynkach użytkowanych publicznie. Zależnie od ich przeznaczenia są produkowane tak aby klient czuł pełną satysfakcje ze swojego wyboru. Główny podział gablot to gabloty wewnętrzne i zewnętrzne. Każde z nich posiadają różne warianty: wiszące lub stojące, ilość drzwi oraz sposób ich otwierania, kolor ram oraz tła. W odpowiedzi na oczekiwania Klientów produkujemy gabloty wewnętrzne zróżnicowane pod względem liczby skrzydeł: jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, trzyskrzydłowe.

Gabloty wewnętrzne

to główna gałęź działalności naszej firmy.  Produkcja, oraz sprzedaż różnego rodzaju gablot wewnetrznch: otwieranych na bok, do góry, jedno i dwuskrzydłowych.  Gabloty ogłoszeniowe produkowane są w  nowoczesny sposób, z materiałów najwyższej jakości, z profili aluminiowych anodowanych. Gabloty w niskie ceny producenta. Na życzenie klienta wykonujemy gabloty w dowolnym wymiarze.

Wewnętrzne gabloty na klatki schodowe

Idealnie pasują na korytarze, i klatki schodowe spółdzielni mieszkaniowych . Doświadczona kadra produkuje gabloty z należytą dokładnością, tworząc wyroby najwyższej jakości dla zadowolenia naszych Klientów. We współczesnym świecie gabloty służą do prezentacji towarów, informacji, pamiątek, druków, dzieł sztuki. Różnorodność naszej oferty pozwala dobrać gabloty, które najlepiej będą spełniały daną funkcje. Ponadto staramy się aby były one dostępne w jak najniższej cenie.


Drukuj