NOWOCZESNE GABLOTY WEWNĘTRZNE

Nowoczesne gabloty z serii NSCO

Oferujemy Państwu najwyższej jakości gabloty serii NSCO. W jej skład wchodzą wewnętrzne gabloty ogłoszeniowe z podłożem magnetycznym,  korkowym i tekstylnym w wyjątkowo niskiej cenie. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski. W tym produkcie zastosowany jest wyjatkowy profil aluminiowy, nadajacy gablocie nowoczesnego charakteru. Gablotki wykonane są z powierzchnią suchościeralno - magnetyczną, stanowią idealne rozwiązanie do prezentacji informacji na kartkach papieru lub też bezpośrednio na powierzchni. Gabloty magnetyczne wewnętrzne NSCO:

gabloty wewnętrzne NSCO

 Gablota NSCO 9xA4 magnetyczna

Gabloty wewnętrzne serii NSCO, wersja magnetyczna - przeznaczone są do użytku wewnątrz, jaki i w osłoniętych miejscach na zewnątrz. Wzdłuż wewnętrznego obwodu drzwi znajduje się uszczelka, która zapobiega przedostawaniu się wilgoci. Rama gabloty wykonana z aluminium, ten nowoczesny profil sprawia że gablota ma wyjątkowy wygląd. Przeszklenie wykonane jest z nietłukącego akrylu, a tył z antykorozyjnej blachy, w kolorze białym. Metalowe plecy gabloty pozwalają na wykorzystanie magnesów, jak też na pisanie mazakami do tablic suchościeralnych. Gabloty wyposażone są w jeden lub dwa zamki, umieszczone z boku ramy (otwieranie na bok). Jeżeli szukaja Państwo nowoczesnego wzornictawa, to ta gablota jest dobrym wyborem. Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją producenta.

SYMBOL WYMIAR ZEW. szer/wys. CENA GABLOTY CENA DOSTAWY /szt
gablota wew. NSCO 4xA4 514x689 mm 544 zł+vat 39 zł+vat
gablota wew. NSCO 6xA4 734x689 mm 599 zł+vat 39 zł+vat
gablota wew. NSCO 8xA4 954x689 mm 676 zł+vat 39 zł+vat
gablota wew. NSCO 9xA4 734x997 mm 783 zł+vat 39 zł+vat
gablota wew. NSCO 12xA4 954x997 mm 870 zł+vat 39 zł+vat

 

Dodatkowe zdjecia gabloty wewnetrznej NSCO

 gablota wewnetrzna 6xA4 gablota wewnetrzna 8xA4
Gablota NSCO 6xA4 Gablota NSCO 8xA4

 

Gabloty wewnętrzne NSCOC z podłożem magnetycznym - oprawione w ramę aluminiową anodowaną. Produkt wysokiej jakości wykonany z najwyższą starannością. Grubość tablicy 33 mm. Powierzchnia korkowa pozwala na przyczepianie ogłoszeń za pomocą pinezek. Plecy wykonane z PCV komorowego. Gablota zapakowana w karton. Idealna do nowoczesnych biur.


Drukuj