GABLOTY WARSZAWA

UWAGA - MODEL WYCOFANY

gabloty warszawa
 

Warszawa oferta na gabloty - Nowość w świecie gablot wewnętrznych. Estetyczna, oryginalna i ekonomiczna, gablota S-IN jest nie tylko narzędziem komunikacji, ale inowacyjnym rozwiazaniem mogącym spełnić nietypowe wymagania Klientów.

gabloty ogłoszeniowe Warszawagablota warszawska naśccienna

   

  Gablota „ S-IN”
· gablota o szerokości 70 mm (formaty 2 A4, 4 A4) lub 80 mm (formaty 6 A4 i 8 A4),
· blacha wewnętrzna lakierowana.
· drzwi otwierane na bok z tworzywa (pleksi) odpornego na uderzenia, o grubości 4 mm.
· oryginalny system zamykania (bez kluczka)
· gablota dostępna w kolorach: rubinowym, czarnym, szarym lub białym,
· dostępna w formacie: 2xA4, 4xA4, 6 A4, 8xA4),
· Gwarancja producenta 2 lata

info 2

   
gabloty

 

Gabloty 24 Warszawa produkują tablice informacyjne i gabloty ogłoszeniowe. Produkcja odbywa się nowoczesną technologią z najwyższej jakości materiałów. Proponujemy gabloty w standardowych wymiarach, ale na życzenie Klienta możemy wyprodukować tablice o innych gabarytach. Najlepszy produkt i jego niska cena to nasza dewiza. Nasza oferta skierowana jest do urzędów: gabloty ogłoszeniowe, tablice informacyjne, gabloty reklamowe. Dla szkół mamy: gabloty na sztandary, tablice korkowe, gabloty na puchary. Natomiast biura mogą znaleźć: białe tablice magnetyczne, whiteboard i flipchart. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju, biuro i magazyn Warszawa.

ADRES BIURA I MAGAZYNU
05-082 Blizne Jasińskiego - tylko 200m od Warszawy
ul. Warszawska 74
tel. 22 723 43 87

gabloty  gabloty ogłoszeniowe  gabloty informacyjne  gabloty zewnętrzne  gabloty zewnętrzne wolnostojące  gabloty cena  gabloty wewnętrzne  gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne cena  gablota na puchary  gablota na sztandar  gablota na klucze