PODSTAWY NA MENU - PLAKATY - INFORMACJE

 

Stojak aluminiowy na różnego typu informacje, np. menu. Idealnie sprawdza się w holelach i restauracjach. Moze służyć do prezentowania reklam i innych materiałów promocyjnych. Mamy do zaprezentowania Państwu niezastąpiony system do prezentacji ulotek reklamowych, broszur oraz plakatów w niskiej cenie. Nasze podstawki z powodzeniem znajdują zastosowanie jako idealna ekspozycja dla cennika menu w restauracjach salach bankietowych, opis ekspozycji w muzeach oraz w różnych wystawach. Nowatorskie ruchome połączenie ramki z aluminiową nogą zapewnia możliwość obracania ramki w pozycję pionową i poziomą. Różnorodność profili z jakich wykonane są nogi podstaw daje dodatkowe możliwości konfiguracyjne ( dodatkowe zamontowanie kieszonek na ulotki, profili do banerów z logo oraz ram plakatowych). W ofercie znajdują się także stojaki z możliwością wykorzystania na zewnątrz, aluminiowa konstrukcja chroni przed warunkami zewnętrznymi. Z prezentowanymi statywami reklama jest skuteczniejsza, zapewnia przyciągnięcie uwagi potencjalnych Klientów, oraz łatwiejsze przekazanie informacji.

 

Stojak NMB - wewnętrzny


stojak na informacje, ulotki podstawa pod menu - info 

Podstawa na menu Wysokiej jakości stojak z aluminiową nogą anodowaną, w kolorze srebrnym, drewnianą podstawą (laminowaną na srebro), oraz zatrzaskową ramką aluminiową. Ramki zatrzaskowe w formacie A3 i A4 mogą być umieszczone zarówno w poziomie jak i pionie.Dostępne z narożnikami ostrymi G25, lub zaokrąglonymi R25.- rama przystosowana do częstych zmian informacji,
- łatwa w użyciu dzięki zatrzaskowym profilom,
- rama jednostronna, aluminiowa, o grubości 12 mm,
- szybka bezpieczeństwa z plastiku giętkiego (antyrefleksyjnego -1mm),
- wykończenie: anodowane srebrne,
- szerokość ramy 25 mm
Gwarancja 24 miesiące


Cennik na stojaki NMB G/R25:

SYMBOL WYMIAR a/b/c CENA NETTO CENA DOSTAWY
NMB 1xA4 300x1080x290 mm 162 zł+vat 29 zł+vat
NMB 1xA3 330x1110x390 mm 204 zł+vat 29 zł+vat
NMB 1xA2 625x1110x390 mm 444 zł+vat 29 zł+vat


Stojak na menu zewnętrzny  - NSCZ-P


stojak na menu informacje techniczne

Odporny na warunki atmosferyczne stojak z gablotką do umieszczania menu. Wysokiej jakości podstawa z aluminiową nogą anodowaną, w kolorze srebrnym. Metalowa podstawa (stal 5 mm. malowana proszkowo) pozwala na ekspozycję na zewnątrz. Gablotka chroni zawartość przed wiatrem i wilgocią, posiada również zamek na klucz . Stojak dostępny w formatach A4 i 2xA4. Gablota zawiera dodatkową powierzchnię na logo.

Również wersja z podświetleniem LED.

Szczegółowy opis:
- grubość gabloty 22,2 mm
- przestrzeń użytkowa 15 mm
- podłoże magnetyczne
- w komplecie zestaw montażowy wraz z instrukcją


Cennik na stojaki NSCZ:
SYMBOL WYMIAR a/b/c CENA NETTO CENA DOSTAWY
NSCZ-P 1xA4 450x1150x450 mm 568 zł+vat 29 zł+vat
NSCZ-P 2xA4 510x1150x450 mm 673 zł+vat 29 zł+vat
NSCZ-P-LED 1xA4 450x1150x450 mm 798 zł+vat 29 zł+vat
NSCZ-P-LED 2xA4 510x1150x450 mm 855 zł+vat  29 zł+vat


Stojak na menu wewnętrzny w kolorze czarnym  - N-MBSCZN

podstawa na menu 

Elegancki, wolnostojący stojak na menu w kolorze czarnym nadaje się do stosowania wewnątrz pomieszceń. Rozwiązanie dostępne w wersji z lub bez podświetlenia LED. Taśmy z podświetleniem LED 12 / 24V umieszczone są po bokach witryny. Wewnątrz znajduje się miejsce na dwa plakaty w formacie A4, które można przymocować za pomocą magnesów. Stojak z gablotą na menu o minimalistycznym stylu idealnie sprawdzi się w przypadku wszystkich typów restauracji.


Cennik na stojaki NSCZ:
SYMBOL WYMIAR a/b/c CENA NETTO CENA DOSTAWY
NMBSCZN 2xA4 9005 510x1150x450 mm 754 zł+vat 29 zł+vat
NMBSCZN 2xA4 9005 LED 510x1150x450 mm 893 zł+vat  29 zł+vat


Podobne artykuły

 

gablota na plakat

Stojak wolnostojący na plakaty i ulotki

Gabloty - Stojaki wewnętrzne na plakaty i ulotki są bardzo ciekawą, a zarazem elegancką formą prezentacji informacji. Wykorzystywane są zarówno w przestrzeni publicznej, jak i zamkniętych pomieszczeniach. Plakaty mogą nas informować o zbliżających się wydarzeniach, a także informować o istotnych rzeczach, związanych z życiem firmy, lub funkcjonowaniem urzędu. Gablota do prezentacji plakatów oraz ogłoszeń i informacji. Aluminiowe profile, z których wykonane są ramy, mają szerokość 25 mm. Każda rama wyposażona jest w folię antyrefleksyjną z filtrem UV zapobiegającą blaknięciu plakatów.

gablota na menu z podświetleniem

Gabloty na menu, zewnętrzne z logo i podświetleniem

Wyjątkowe gabloty przeznaczone dla hoteli, restaurcji. Posiadają miejsce na umieszczenie logo i menu. Nadajcie nowy charakter fasadzie restauracji, baru, kawiarni, hotelu. Dzięki tym gablotom menu, czy godziny otwarcia będą bardziej widoczne. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 6,8 cm. Możliwe umieszczenie podświetlenia. Jednoskrzydłowe otwierane na bok.

rama plakatowa

Rama plakatowa OWZ

Rama plakatowa OWZ przystosowana do częstych zmian informacji, łatwa w użyciu - dzięki obracającym się profilom. Idealne rozwiązanie dla prezentacji plakatów, ulotek, informacji. Posiadamy również gabloty zewnętrzne do prezentacji plakatów.

potykacz nowość

Potykacze - stojaki reklamowe

Stojak reklamowy potocznie nazywane potykacz. W naszej ofercie znajdą Państwo dobre i tanie potykacze. Jest to jedna z najtańszych form promocji firmy. Produkaowane potykacze są odporne na warunki zewnętrzne. 

Wysoka jakość za niską cenę !!!Akcesoria do tablic i gablot:

pisaki i magnesy do tablic suchoscieralnych