GABLOTY 24

 

 

 

Firma NORMA BG istnieje na rynku od 1992 roku. 
Jesteśmy właścicielem domeny www.Gabloty24.pl

Do naszych Klientów należą urzędy centralne jak Kancelaria PRM, NBP, ABW, urzędy miast i gmin, sądy, szkoły, urzędy skarbowe, jednostki policji, straży pożarnej oraz wojska. Norma BG z okolic Warszawy, stała się wiodącą hurtownią gablot ogłoszenioweych, tablic informacyjnych, witryn szklanych i potykaczy reklamowych. Jesteśmy w stanie dostarczyć duże ilości gablot w krótkim czasie, i zaproponować atrakcyjne ceny. Zpraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego (22-723 4387) z naszymi handlowcami, którzy doradzą rozwiązania spełniające Państwa wymagania techniczne i estetyczne.

 

logo
NORMA Bogusław Golińczak
05-082 Blizne Jasińskiego (k. Warszawy)
ul. Warszawska 74

właściciel: mgr Bogusław Golińczak

tel./fax 22-723 43 87, tel. kom. 793 932 488

poczta@gabloty24.pl

Zaufało nam już ponad 8500 klientów.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, oraz wysoką jakość oferowanych wyrobów. Gabloty ogłoszeniowe, tablice informacyjne, magnetyczne i korkowe to nasza specjalność. Staramy sie aby ceny naszych produktów były jak najbardziej atrakcyjne.
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową i bezpośrednią w naszym sklepie w Blizne Jasińskiego k. Warszawy. Każdy z naszych Klientów może liczyć na to, że zajmiemy się nim indywidualnie, postaramy się podpowiedzieć, doradzić.list rekomendacyjny