GABLOTY OGŁOSZENIOWE ZEWNĘTRZNE

GABLOTY ZEWNĘTRZNE

gablota ogłoszeniowa, zewnętrzna 

Gabloty ogłoszeniowe, zewnętrzne mogą stać się ozdobą budynku dzięki swojemu wygladowi. Gabloty zewnętrzne są jednocześnie bezpieczne, solidne i funkcjonale, oraz bardzo proste w montażu. Ogłoszeniowa gablota zewnętrzna wykonywana jest wyłącznie z aluminium - ze względu na odporność gabloty na warunki atmosferyczne. Posiadamy w swojej ofercie również gabloty zewnętrzne, wolnostojące - na nogach.

 

płaska gablota zewnętrzna  nowość
1

Gablota ogłoszeniowa N-SCPG - tylko 22 mm.

Tania gablotka na zewnątrz wykonana z aluminium i poliwęglanu. Rama aluminiowa, anodowana w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne, zamykane na zamek. Bardzo płaska (22mm) gablota, plecy wykonane ze stali pomalowanej akrylem. Naścienna gablota N-SCPG to trafny wybór, niska cena za dobry produkt. Gablota odporna na czynniki zewnętrzne (pod zadaszeniem).

cennik na gabloty N-SCPG

Niska cena :)gablota zewnętrzna, wolnostojąca  2

Gabloty zewnętrzne „NSCT” Szkło hartowane

Gablota zewnetrzna naścienna i wolnostojaca. Gabloty zewnętrzne, powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 4,7 cm. Wyjątkowej jakości gablota ogłoszeniowa wykonana z anodowanego aluminiowego profilu i bezpiecznej hartowanej szyby. Jednoskrzydłowa szklana gablota wisząca przeznaczona do montażu na ścianę na wolnym powietrzu. Model ten posiada jedną parę drzwi otwieranych do góry na siłownikach teleskopowych. Wersja wolnostojaca na aluminiowych nogach.

Wyjątkowa jakość za niską cenę.

cennik na gabloty zewnętrzne
gablota zenętrzna, uchylna na bok3

Zewnętrzne gabloty ogłoszeniowe „NGOZ”

Gablota aluminiowa NGOZ - prosta i solidna. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 6 cm. Idealne dla szkół, administracji. Konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne. Zewętrzna gablota jest wodoodporna, a nie wodoszczelna. Prezentowana gablota ogłoszeniowa NGOZ jest jednoskrzydłową gablotą zewnętrzną, wykonywaną z profesjonalnych profili aluminiowych o grubości 3 cm. Profile (Kęty SA) gablot poddawane są procesowi anodowania.

Cennik na gabloty zewnętrzne NGOZtablica informacyjna, zewnętrzna  4

Zewnętrzne tablice informacyjne NVC

Tablice informacyjne NVC przeznaczone do prezentowania ogłoszeń, informacji lub plakatów kolejowych. Gabloty wyposażone w uszczelki zapobiegające przedostawaniu się wody. Drzwi gabloty osadzone są na mocnych zawiasach aluminiowych ze stalowym rdzeniem. W drzwiach montujemy zamki i uchwyty do otwierania gabloty. Front "przeszklony" z bardzo wytrzymałego, litego poliwęglanu, możliwa jest zamiana na szkło hartowane. Zaletą gablot zewnętrznych NVC jest ich grubość – zaledwie 3cm.gablota z panelem tytułowym5

Zewnętrzne gabloty wolnostojące

Gablota informacyjna zewnętrzna S-CL-Z. Ta gablota może być wyposażona w panel tytułowy i aluminiowe nogi. Istnieje możliwość stawiania ciągu gablot połączonych ze sobą. Powierzchnia magnetyczna, Oszklenie z nietłukącego plexi lub szkła hartowanego. Panel tytułowy nadaje gablocie wyjatkowego charakteru. Posiadamy wersję wolnostojacą. Wersja jednoskrzydłowa otwierane do góry.

Gabloty wolnostojące w cenie od 640 zł.gabloty zewnętrzne, wolnostojace
6

Gablota zewnętrzna wolnostojąca NGOZWL

Gabloty wolnostojące, zewnętrzne wraz z zestawem nóg do wkopania. Szyba w gablocie z bezpiecznego szkła akrylowego. Drzwi otwierane do góry zabezpieczone uszczelką zapobiegającą przedostawaniu się wody, zamykane na dwa zamki. Elegancka i solidna rama pozwala nam tworzyć gabloty o ponadstandardowych wymiarach. Nogi Gabloty należy zabetonować w podłożu. Gabloty standardowo w czterech kolorach:srebrny, czarny, zielony, brązowy. Wersja jednoskrzydłowa otwierana do góry z podprką.

Gabloty w cenie od 850 zł.gablota zewnętrzna7
Gabloty informacyjne zewnętrzne „NSCL”

Gabloty zewnętrzne. Perfekcyjna jakość niska cena. Gabloty zewnętrzne - proste i solidne. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 6,8 cm. Podnoszenie drzwi na siłowniku. Z racji tego, że gabloty zgodnie ze swoją nazwą przeznaczone są do eksploatacji na zewnątrz do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały. Wersje jedno i dwuskrzydłowe otwierane do góry.

Gabloty zewnętrzne cenik.gablota zewnętrzna z podświetleniem


9
Gabloty reklamowe, zewnętrzne z logo i podświetleniem

Wyjątkowe gablotki zewnętrzne przeznaczone dla hoteli, restaurcji. Posiadają miejsce na umieszczenie logo i menu. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 6,8 cm. Możliwe umieszczenie podświetlenia. Gablotka do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Idealna na menu dla restauracji, barów, hoteli. Dzięki takiej gablocie mogą Państwo przyciągnąć - zachęcić większą liczbę Klientów. Jest to sprawdzony na świecie sposób reklamy i promocji firmy. 

Gabloty w niskie cenie producenta.gablota zewnętrzna z panelem tytułowym.


10

Zewnętrzne gabloty z panelem tytułowym

Gablota ogłoszeniowa zewnętrzna S-TR-Z. Ta gablota może być wyposażona w panel tytułowy i aluminiowe nogi. Istnieje możliwość stawiania ciągu gablot połączonych ze sobą. Powierzchnia magnetyczna, szyba z nietłukącego pexi. Gabloty informacyjne S-TR-Z, otwierane na boki wykonywane są z profesjonalnych profili aluminiowych o grubości 3 cm. Wersje jedno i dwuskrzydłowe otwierane na bok.

 Gabloty zewnętrzne cenygablota informacyjna


11

Zewnętrzne gabloty ogłoszeniowe S-TR-Z

Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne - proste i solidne. Gabloty zewnętrzne wiszące i stojące. Istnieje możliwość stawiania ciągu gablot połączonych ze sobą. Dwuskrzydłowe gabloty otwierane na bok jak też jednoskrzydłowe. Powierzchnia magnetyczna, szyba z nietłukącego pexi. W wersji wolnostojacej dodatkowo montowane są nogi.

Gabloty w cenie od 466 z.gablota szklana


12
Szklane gabloty zewnętrzne "S-CL-Z"

Idealne gablotki zewnetrzne do umieszczenia na fasadach budynków publicznych, urzędów. Gabloty szklane S-CL-Z wiszące i stojące, z opcją oświetlenia. Gabloty zewnętrzne posiadają uszczelnienie wykonane z elastomeru, oraz  otworami zapobiegającymi kondensacji pary wodnej. Gablota zewnętrzna wolnostojąca z panelem tytułowym.

Gabloty w niskie cenie producenta.zewnętrzna gablota ekspozycyjna


13
Gabloty ekspozycyjne „S-100”

Gabloty zewnętrzne uchylne go góry, gabloty „S-100” stanowią element dekoracji fasad budynków. Idealne do ekspozycji plakatów i ogłoszeń. Możliwe jest zestawianie kilku gablot w jedną ścianę. Gablota o przeznaczeniu zewnętrznym jako spód może posiadać jedynie podłoże magnetyczne w odróżnieniu od gablot wewnętrznych.

cennik na gabloty zewnętrzne S-100gablota wolnostojąca z szyldem


14
Gabloty ekspozycyjne zewnętrzne „S100”

System gablot zenwtrznych „S100” daje możliwości umieszczenia nagłówka z napisem. Wyjątkowej jakości gabloty dla wymagających Klientów. Eksponowane w niej informacje są doskonale zabezpieczone i wyeksponowane. Istnieje mozliwość rozbudowania systemu o kolejne gabloty. Zewnętrzne gabloty ekspozycyjne S100 to wyjątkowej jakości gabloty produkowane we Francji, w nowoczesnej fabryce. Produkt ten przeznaczony jest dla wymagającego najwyższej jakości Klienta. Aluminiowe gabloty ekspozycyjne sprawiają, że wszystko staje się przejrzyste. Są przydatne nie tylko w szkołach, ale także we wszystkich budynkach użytkowanych publicznie. Takie tablice ogłoszeniowe to powód do dumy :)

 cennik na gabloty zewnętrzne, wolnostojącegablota zewnetrzna dwudrzwiowa 15
Gabloty zewnętrzne dwudrzwiowe S-102

Gablota z podwójną powierzchnią użytkową. Gablota jednostronna, rama z aluminium, gablota dwudrzwiowa, drzwi otwierane na bok, wymienne i odwracalne, bez użycia narzędzi i zdejmowania gabloty, oszklenie z tworzywa pleksi odpornego na uderzenia. Dwuskrzydłowe otwierane na bok. Grubość gabloty 75 mm.  Cennik na gabloty.

 cennik na gablotygabloty zewnętrzne dwudrzwiowe 16
Gabloty zewnętrzne dwudrzwiowe S-TR2

Zewnętrzne gabloty dwudrzwiowe serii S-TR. Gabloty te są jednostronne, aluminiowa rama, o szerokości 30 mm. Drzwi gablot otwierane są na bok; wymienne i odwracalne bez użycia narzędzi i zdejmowania gabloty. Oszklenie z tworzywa pleksi odpornego na uderzenia o grubości 4 mm, zamek „bezpieczeństwa”, 2 klucze. Uszczelnienie wykonane z elastomeru z otworami zapobiegającymi kondensacji pary wodnej. Plecy z blachy cynkowanej elektrolitycznie, polakierowanej na biało. Wykończenie gablotki: anodowane srebrne.

 cennik na gabloty zewnętrzne, dwudrzwiowegabloty dwustronne 17

Gabloty dwustronne, reklamowe "S-200"

Gabloty zewnetrzne dwustronne Bardzo nowoczesne rozwiązanie dzięki ładnym, zaokrąglonym narożnikom. Podwójna powierzchnia użytkowa, wersja dwustronna. Trzyskrzydłowe otwierane na boki. Te zewnętrzne gabloty ogłoszeniowe można łączyć w moduły, za pomocą bardzo mocnych słupków. Wersja wisząca i wolnostojąca. Montaż słupków wyłącznie przez umocowanie bezpośrednie do podłoża w celu zapewnienia stabilności gablot (wysokość słupka 2600 mm)gablota zewnętrzna z napisem 18

Gablota zewnętrzna, wolnostojąca z szyldem "S-200"

Gabloty dwustronne - wolnostojace S-200 to wyjatkowy produkt, dają możliwośc zamontowania panela z nazwą lub reklamą. Te gabloty można łączyć w moduły za pomocą bardzo mocnych słupków. Prezentowana gablota ogłoszeniowa S-200 jest jednoskrzydłową gablotą zewnętrzną,  wykonywaną z profesjonalnych profili aluminiowych. Jednoskrzydłowe częściowo otwierane do góry. Dostępna jest też wersja wolnostojaca, na aluminiowych nogach, oraz wersja dwustronna. 

cennik na gabloty zewnętrzne, dwustronne

Najwyższa jakość :)stojak na menu lub ulotki 19
Stojak zewnętrzny na menu - informacje - plakaty

Stojak zewnetrzny aluminiowy na różnego typu informacje, np. menu. Idealnie sprawdza się w holelach i restauracjach. Może służyć do prezentowania reklam i innych materiałów promocyjnych. Stojak reklamowy na menu jest wykonany w całosci z aluminium, odpornego na czynniki zewnetrzne. Metalowa podstawa (stal 5 mm. malowana proszkowo) pozwala na ekspozycję na zewnątrz.

ceny na stojaki zewnętrzne.Akcesoria do tablic i gablot:


pisaki i magnesy do tablic suchoscieralnych 

Gabloty zewnętrzne:

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najlepszy i niezastąpiony sposób do przekazywania informacji w postaci gablot i tablic ogłoszeniowych zewnętrznych. Rewelacyjna jakość wykonania gablot, wytrzymałe materiały dają elegancką zwartą konstrukcję. Rozpiętość cenowa, oraz różnorodność materiałów wykorzystywanych od wykonania gablot, zapewnią wszechstronne zastosowanie. Jeśli zależy Państwu na jakości i profesjonalnej obsłudze to nie można było lepiej trafić.

 

Tablice i gabloty zewnętrzne:

Propozycja gablot zewnętrznych cały czas poszerza się o gabloty, które pozwalają na innowacyjne rozwiązania, oraz zaspokojenie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań Klienta. Na uwagę zasługuje gablota zewnętrzna z logo i podświetleniem - może ona być jednocześnie zewnętrzną gablotą ogłoszeniową jak i reklamą firmy, gdyż miejsce na logo przyciąga uwagę. Niska cena i dobra jakość to nasza dewiza. Gablotki zewnętrzne wykonane są tak, aby warunki atmosferyczne nie miały negatywnego wpływu na ekspozycję (gablota jest wodoodporna, a nie wodoszczelna). Konstrukcja gabloty pozwala na łatwą wymianę "szyby". Możliwa wysyłka kilku gablot w jednej przesyłce.

 

Gabloty wolnostojace:

Jakże ważna jest oprawa prezentowanych informacji i reklam. Zapewniają to nasze gabloty wolnostojące. Oszklenie wykonane jest z tworzywa (pleksi), które odporne jest na uderzania, a ekspozycja jest zawsze zabezpieczona przed oddziaływaniem pogody. Bardzo ważny aspekt dla Klienta to niska cena - i takie gabloty znajdą Państwo w naszej ofercie. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na gabloty zewnętrzne wolnostojące. Zatosowane są materiały zapewniające bezproblemowe użytkowanie, są to: anodowane aluminium, poliwęglan, szkło akrylowe, szkło hartowane, uszczelki silikonowe. Wersja wolnostojaca jest na aluminiowych nogach. Gabloty zewnętrzne wolnostojace to idealne rozwiazanie w miejscach publicznych, takich jak: place, skwery, ciągi piesze.

W naszej ofercie znajdą Państwo: gabloty gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne, gabloty informacyjne zewnętrzne, gabloty zewnętrzne  gabloty zewnętrzne wolnostojące  gabloty zewnętrzne cena.


GÓRA STRONY