Gabloty wewnętrzne

Nowoczesne gabloty z serii NSCO

 

Oferujemy Państwu najwyższej jakości gabloty serii NSCO. W jej skład wchodzą wewnętrzne gabloty ogłoszeniowe z podłożem magnetycznym,  korkowym i tekstylnym w wyjątkowo niskiej cenie. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski. W tym produkcie zastosowany jest wyjatkowy profil aluminiowy, nadajacy gablocie nowoczesnego charakteru. Gablotki wykonane są one z powierzchnią korkową, filcową lub suchościeralno - magnetyczną i stanowią idealne rozwiązanie do prezentacji informacji na kartkach papieru lub też bezpośrednio na powierzchni.

Gabloty magnetyczne NSCO:

gablota wewnętrzna NSCO

Gablota NSCO 9xA4 magnetyczna

Gabloty wewnętrzne serii NSCO, wersja magnetyczna - przeznaczone sa do użytku wewnątrz, jaki i w osłoniętych miejscach na zewnątrz. Wzdłuż wewnętrznego obwodu drzwi znajduje się uszczelka, która zapobiega przedostawaniu się wilgoci. Rama gabloty wykonana z aluminium, ten nowoczesny profil sprawia że gablota ma wyjątkowy wygląd. Przeszklenie wykonane jest z nietłukącego akrylu, a tył z antykorozyjnej blachy, w kolorze białym. Metalowe plecy gabloty pozwalają na wykorzystanie magnesów, jak też na pisanie mazakami do tablic suchościeralnych. Gabloty wyposażone są w jeden lub dwa zamki, umieszczone z boku ramy (otwieranie na bok). Jeżeli szukaja Państwo nowoczesnego wzornictawa, to ta gablota jest dobrym wyborem. Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją producenta.

 

Cennik na gabloty magnetyczne NSCO:

SYMBOL WYMIAR ZEWNĘTRZNY CENA NETTO CENA DOSTAWY
gablota wew. NSCO 4xA4 514x689 mm 523 zł+vat 29 zł+vat
gablota wew. NSCO 6xA4 734x689 mm 579 zł+vat 29 zł+vat
gablota wew. NSCO 8xA4 954x689 mm 639 zł+vat 29 zł+vat
gablota wew. NSCO 9xA4 734x997 mm 727 zł+vat 35 zł+vat
gablota wew. NSCO 12xA4 954x997 mm 814 zł+vat 35 zł+vat


Dodatkowe zdjecia gabloty wewnetrznej NSCO

gablota wewnętrzna 6xA4 gablota wewnętrzna 8xA4
Gablota NSCO 6xA4 Gablota NSCO 8xA4

Gabloty wewnętrzne NSCOC z podłożem magnetycznym - oprawione w ramę aluminiową anodowaną. Produkt wysokiej jakości wykonany z najwyższą starannością. Grubość tablicy 33 mm. Powierzchnia korkowa pozwala na przyczepianie ogłoszeń za pomocą pinezek. Plecy wykonane z PCV komorowego. Gablota zapakowana w karton. Idealna do nowoczesnych biur. Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją producentaAkcesoria do tablic i gablot:


pisaki i magnesy do tablic suchoscieralnych 

 

gabloty    gabloty ogłoszeniowe    gabloty cena    gabloty wewnętrzne    gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne cena