logo gabloty 24  GABLOTY 24
GABLOTY OGŁOSZENIOWE - GABLOTY WEWNĘTRZNE - TABLICE ZEWNĘTRZNE
    Strona Główna | O Firmie | Regulamin | Kontakt  | 

 TABLICE  MAGNETYCZNE  SUCHOŚCIERALNE

W tym dziale znajdą Państwo naszą ofertę na tablice magnetyczne, suchościeralne. Do przyczepienia informacji używane sa magnesy, na tych tablicach mozna równiez pisać odpowiednimi pisakami. W biurach znajdą zastosowanie białe tablice sucho-ścieralne typu whiteboard, w dwóch typach: naścienne z półką jak i mobilne tablice na kółkach. Tablice tekstylne są dostępne w trzech kolorach: czerwony. niebieski i zielony. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski: Białystok Bydgoszcz Gdańsk Katowice Kielce Koszalin Kraków Lublin Łódź Olsztyn Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Zielona Góra.


biała tablica whiteboard

.Mobilna, biała tablica suchościeralna, magnetyczna.

Wolnostojące, mobilne tablice suchościeralne, na kółkach z hamulcami (whiteboard ). Dwustronnie lakierowana powierzchnia suchościeralna, magnetyczna. Przystosowana do pisania markerami i przyczepiania informacji za pomocą magnesów. Bardzo łatwa w manewrowaniu dzięki blokowanym kółkom. Anodowana na srebrno rama, ze wzmocnionymi połączeniami i magnetyczną podstawką na markery.


tablica magnetyczna

nowość

Tablica magnetyczna suchościeralna z półką.

Tablica SCRITO z powierzchnią suchościeralną umożliwiającą pisanie, oraz przywieszanie informacji za pomocą magnesów. Wykonana z wysokiej jakości stalowej powierzchni oraz aluminiowej ramy anodowanej na srebro, z zaokrąglonymi narożnikami. W komplecie aluminiowa półka na markery. Odpowiednia do prezentacji zarówno poziomej, jak i pionowej.

 


tablica magnetyczna

Tablica magnetyczna do planowania tygodnia, miesiaca i roku

Tablica magnetyczna do planowania Nadruk wykonany w technologii uniemożliwiającej jego usunięcie. Tablica oprawiona w ramę aluminiową anodowaną, narożniki plastikowe. Powierzchnia tablicy do pisania markerami suchościeralnymi. Możliwość mocowania kartek za pomocą magnesów. Grubość tablicy 17 mm. W komplecie zestaw mocujący wraz z instrukcją, oraz półeczka na pisaki. Tablica zapakowana w skrzynię drewniano kartonową.


tablica plan lekcji 

Tablica magnetyczna do układania planu lekcji

Tablica suchościeralna z możliwością pisania markerami suchościeralnymi. Nadruk wykonany w technologii uniemożliwiające jego usunięcie. Oprawiony w ramę aluminiową anodowaną. Do układania planu lekcji służą kolorowe znaczniki magnetyczne.ZOBACZ TAKŻE FLIPCHARTY

flipcharty 


pisaki i magnesy do tablic suchoscieralnych

Tablice magnetyczne, suchościeralne Tablice do pisania kredą to już historia – o wiele wygodniejsze w użyciu tablice magnetyczne typu whiteboard - ścienne lub na kółkach. Znajdą tu też Państwo ofertę skierowaną do biur i urzędów na białe tablice i flipcharty. Dla szkół pomocne w planowaniu są tablice magnetyczne do planowania tygodnia i planu lekcji, z możliwością pisania markerami suchościeralnymi. Tablice do planowania tygodnia oraz tablice typu whiteboard przydadzą się nie tylko w szkołach, ale i w biurach. W każdym biurze ważna jest dobra organizacja, a planowanie jest niezbędną jego częścią. Tablice magnetyczne z naszej oferty ułatwiają proces planowania dzięki temu, że łatwo nanosić na nie zmiany - dzięki możliwości używania markerów suchościeralnych lub znaczników. Zapraszamy do naszego sklepu z niskimi cenami.