logo gabloty 24  GABLOTY 24
GABLOTY OGŁOSZENIOWE - GABLOTY WEWNĘTRZNE - TABLICE ZEWNĘTRZNE
    Strona Główna | O Firmie | Regulamin | Kontakt  | 

FLIPCHART

Flipcharty są idealnym rozwiązaniem na konferencje, szkolenia, prezentacje i do celów edukacyjnych. Nasz asortyment zawiera ekonomiczne, melaminowe lub lakierowane flipchaty. Proste, suchościeralne modele przeznaczone do okazjonalnego użytku, są też wersje wysokiej jakości, z podstawami na kółkach i odpornymi na trudne warunki ramami.

Flipchart FC-NSTN

flipchart

Flipcharty FC-NSTN z regulowaną wysokością dzięki teleskopowym nóżkom. Do centralnej sucho-ścieralnej tablicy można używać markerów i magnesów, tablica jest wyposażona w dwa wyciągane ramiona do zaczepienia papierowych kart. W zestawie półka na markery. Atrakcyjna cena i dobra jakość. Wymiary 100x68 cm. wysokość tablicy 190 cm. 8 kg.

Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją producenta.

Tablica Flipchart FC-NVAS

tablica flipczart 

Flipchart FC-NVAS Wysokiej jakości flipcharty z regulowaną wysokością, aż do 2,2 m. Do centralnej suchościeralnej tablicy można używać markerów i magnesów. Tablica jest wyposażona w dwa wyciągane ramiona do zaczepienia papierowych kart. W zestawie półka na markery. Łatwy do manewrowania dzięki podstawie wyposażonej w pięć blokowanych kółek. Wymiary 100x68 cm. 12 kg.

Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją producenta.

Flipchart FC-NVAR

flipchart mobilny 

Flipchart FC-NVAR Wysokiej jakości flipcharty z regulowaną wysokością aż do 2,2 m. Do centralnej suchościeralnej tablicy można używać markerów i magnesów, tablica jest wyposażona w dwa wyciągane ramiona do zaczepienia papierowych kart. W zestawie podkładka pod markery. Łatwy do manewrowania nim dzięki podstawie wyposażonej w pięć blokowanych kółek. Wymiary 100x68 cm. 14 kg.

Produkt objęty 24 miesięczną gwarancją.

Flipchart cennik

SYMBOL FLIPCHARTA NAZWA PRODUKTU WYMIAR FLIPCHART CENA NETTO CENA DOSTAWY TERMIN
FC-NSTN Flipchart 100x68 cm. 217 zł.+vat 25 zł.+vat 1-10 dni
FC-NVAS Flipchart 100x68 cm. 438 zł.+vat 29 zł.+vat 1-10 dni
FC-NVAR Flipchart 100x68 cm. 456 zł.+vat 29 zł.+vat 1-10 dni

Flipcharty: Na konferencjach oraz szkoleniach osoba prowadząca często ma problem z przejrzystym zaprezentowaniem tematu. Tablice flipchart są po to aby wiedza mogła być przekazana słuchaczom w przejrzysty, prosty sposób pozwalając na podkreślenie najważniejszych kwestii wystąpienia. Uzupełnieniem są białe tablice suchościeralne. Proponowane flipcharyt są w bardzo atrakcyjnych cenach. Flipchart Nobo to rodzaj tablicy demonstracyjnej, urządzenia konferencyjnego. Flipchart mobilny to lekka i łatwa w przenoszeniu tablica, posiadająca regulowaną wysokość i miejsce na pisaki. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski, do takich miast jak: Warszawa Zapraszamy również do naszej firmy. Proponujemy Państwu dobry produkt w niskiej cenie producenta.