logo gabloty 24  GABLOTY 24
GABLOTY OGŁOSZENIOWE - ALUMINIOWE - TABLICE ZEWNĘTRZNE
    Strona Główna | O Firmie | Regulamin | Kontakt  |  MOBILNA

Jubileusz 20 lat firmy Norma BG

Firma NORMA BG istnieje na rynku od 1992 roku. 
Jesteśmy właścicielem sklepu www.Gabloty24.pl

Do naszych Klientów należą urzędy centralne jak Kancelaria PRM, NBP, ABW, urzędy miast i gmin, sądy, szkoły, urzędy skarbowe, jednostki policji, straży pożarnej oraz wojska. Norma BG z okolic Warszawy, stała się wiodącą hurtownią gablot ogłoszenioweych, tablic informacyjnych, witryn szklanych i potykaczy reklamowych. Jesteśmy w stanie dostarczyć duże ilości gablot w krótkim czasie, i zaproponować atrakcyjne ceny. Zpraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego (22-723 4387) z naszymi handlowcami, którzy doradzą rozwiązania spełniające Państwa wymagania techniczne i estetyczne.

logo

NORMA Bogusław Golińczak
05-082 Blizne Jasińskiego  (k. Warszawy)
ul. Warszawska 74

właściciel: mgr Bogusław Golińczak

tel./fax 22-723-43-87, tel. kom. 793-932-488

poczta@gabloty24.pl

Zaufało nam już ponad 4500 klientów.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, oraz wysoką jakość oferowanych wyrobów. Gabloty ogłoszeniowe, tablice informacyjne, magnetyczne i korkowe to nasza specjalność. Staramy sie aby ceny naszych produktów były jak najbardziej atrakcyjne.
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową i bezpośrednią w naszym sklepie w Blizne Jasińskiego k. Warszawy. Każdy z naszych Klientów może liczyć na to, że zajmiemy się nim indywidualnie, postaramy się podpowiedzieć, doradzić.


list rekomendacyjny