Tablice magnetyczne suchościeralne.

GABLOTY 24
Strona_Główna  |  O_Firmie  |  Kontakt

 TABLICE  MAGNETYCZNE  SUCHOŚCIERALNE

W tym dziale znajdą Państwo naszą ofertę na tablice magnetyczne, suchościeralne. Do przyczepienia informacji używane sa magnesy, na tych tablicach mozna równiez pisać odpowiednimi pisakami. W biurach znajdą zastosowanie białe tablice sucho-ścieralne typu whiteboard, w dwóch typach: naścienne z półką jak i mobilne tablice na kółkach. Tablice tekstylne są dostępne w trzech kolorach: czerwony. niebieski i zielony. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski: Białystok Bydgoszcz Gdańsk Katowice Kielce Koszalin Kraków Lublin Łódź Olsztyn Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Zielona Góra.


biała tablica whiteboard

nowość.

Mobilna, biała tablica suchościeralna, magnetyczna.

Wolnostojące, mobilne tablice suchościeralne, na kółkach z hamulcami (whiteboard ). Dwustronnie lakierowana powierzchnia suchościeralna, magnetyczna. Przystosowana do pisania markerami i przyczepiania informacji za pomocą magnesów. Bardzo łatwa w manewrowaniu dzięki blokowanym kółkom. Anodowana na srebrno rama, ze wzmocnionymi połączeniami i magnetyczną podstawką na markery.


biała tablica sucho-ścieralna

Tablica magnetyczna suchościeralna.

Tablica oprawiona w ramę aluminiową anodowaną, narożniki plastikowe. Powierzchnia tablicy do pisania markerami suchościeralnymi. Możliwość mocowania kartek za pomocą magnesów. Przystosowana do zawieszenia w pionie lub w poziomie. Grubość tablicy 17 mm. W komplecie zestaw mocujący wraz z instrukcją, oraz półeczka na pisaki. Tablica zapakowana w karton na jej powierzchni folia zabezpieczająca przed porysowaniem.


tablica magnetyczna

Tablica magnetyczna suchościeralna z półką.

Tablica z powierzchnią suchościeralną umożliwiającą pisanie, oraz przywieszanie informacji za pomocą magnesów. Wykonana z wysokiej jakości stalowej powierzchni oraz aluminiowej ramy anodowanej na srebro, z zaokrąglonymi narożnikami. W komplecie aluminiowa półka na markery. Odpowiednia do prezentacji zarówno poziomej, jak i pionowej.


tablica magnetyczna

Tablica magnetyczna do planowania tygodnia

Nadruk wykonany w technologii uniemożliwiającej jego usunięcie. Tablica oprawiona w ramę aluminiową anodowaną, narożniki plastikowe. Powierzchnia tablicy do pisania markerami suchościeralnymi. Możliwość mocowania kartek za pomocą magnesów. Grubość tablicy 17 mm. W komplecie zestaw mocujący wraz z instrukcją, oraz półeczka na pisaki. Tablica zapakowana w skrzynię drewniano kartonową.


tablica plan lekcji 

Tablica magnetyczna do układania planu lekcji

Tablica suchościeralna z możliwością pisania markerami suchościeralnymi. Nadruk wykonany w technologii uniemożliwiające jego usunięcie. Oprawiony w ramę aluminiową anodowaną. Do układania planu lekcji służą kolorowe znaczniki magnetyczne.


CENNIK I SZCZEGÓŁY NA STRONIE GŁÓWNEJ  WWW.GABLOTY24.PL  - KLIKNIJ