Gabloty zewnętrzne wolnostojące

GABLOTY 24
Strona_Główna  |  O_Firmie  |  Kontakt

GABLOTY  ZEWNĘTRZNE

gablota zewnętrzna nowość

Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne „NSCT”

Perfekcyjna jakość niska cena. Gabloty zewnętrzne. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 4,7 cm. Wyjątkowej jakości gablota ogłoszeniowa wykonana z anodowanego aluminiowego profilu i bezpiecznej hartowanej szyby. Wyjątkowa jakość za niską cenę.


gablota zewnętrzna

Zewnętrzne gabloty „NGOZ”

Gabloty zewnętrzne - proste i solidne. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 6 cm. Idealne dla szkół, administracji. Konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne. Zewętrzna gablota jest wodoodporna, a nie wodoszczelna.


gablota z panelem tytułowym

Zewnętrzne gabloty z panelem tytułowym

Gablota informacyjna, zewnętrzna S-CL-Z. Ta gablota może być wyposażona w panel tytułowy i aluminiowe nogi. Istnieje możliwość stawiania ciągu gablot połączonych ze sobą. Powierzchnia magnetyczna, Oszklenie z nietłukącego plexi lub szkła hartowanego. Panel tytułowy nadaje gablocie wyjatkowego charakteru.


gabloty zewnętrzne, wolnostojace 

Gablota zewnętrzna wolnostojąca NGOZWL

Gabloty wolnostojące, zewnętrzne wraz z zestawem nóg do wkopania. Szyba w gablocie z bezpiecznego szkła akrylowego. Drzwi otwierane do góry zabezpieczone uszczelką zapobiegającą przedostawaniu się wody, zamykane na dwa zamki. Nogi Gabloty należy zabetonować w podłożu. Gabloty standardowo w czterech kolorach:srebrny, czarny, zielony, brązowy.


gablota zewnętrzna

Gabloty informacyjne zewnętrzne „NSCL”

Tanie gabloty informacyjne, zewnętrzne. Perfekcyjna jakość niska cena.
Gabloty zewnętrzne - proste i solidne. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 6,8 cm. Podnoszenie drzwi na siłowniku.


gabloty serii NSCO

Gabloty serii NSCO

Oferujemy Państwu najwyższej jakości gabloty serii NSCO. W jej skład wchodzą gabloty ogłoszeniowe z podłożem magnetycznym,  korkowym i tekstylnym w wyjątkowo niskiej cenie. Uwaga: mozna stosować na zewnątrz - ale pod zadaszeniem.


gablota na menu i logo

Gabloty reklamowe, zewnętrzne z logo i podświetleniem

Wyjątkowe gabloty przeznaczone dla hoteli, restaurcji. Posiadają miejsce na umieszczenie logo i menu. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 6,8 cm. Możliwe umieszczenie podświetlenia.


gablota zewnętrzna 

Zewnętrzne gabloty z panelem tytułowym

Gablota zewnętrzna S-TR-Z. Ta gablota może być wyposażona w panel tytułowy i aluminiowe nogi. Istnieje możliwość stawiania ciągu gablot połączonych ze sobą. Powierzchnia magnetyczna, szyba z nietłukącego pexi.


gablota informacyjna

Zewnętrzne gabloty ogłoszeniowe S-TR-Z

Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne - proste i solidne. Gabloty wiszące i stojące. Istnieje możliwość stawiania ciągu gablot połączonych ze sobą. Powierzchnia magnetyczna, szyba z nietłukącego pexi.


gablota ogłoszeniowa

Szklane gabloty zewnętrzne "S-CL-Z"

Idealne gabloty do umieszczenia na fasadach budynków publicznych, urzędów. Gabloty szklane S-CL-Z wiszące i stojące, z opcją oświetlenia. Gabloty zewnętrzne posiadają uszczelnienie wykonane z elastomeru, oraz  otworami zapobiegającymi kondensacji pary wodnej. Gabloty zewnętrzne wolnostojące z panelem tytułowym.


gablota ekspozycyjna 

Gabloty ekspozycyjne „S-100”

Zarazem skromne i majestatyczne, gabloty „S-100” stanowią element dekoracji fasad budynków. Idealne do ekspozycji plakatów i ogłoszeń. Możliwe jest zestawianie kilku gablot w jedną ścianę.


gablota z szyldem 

Gabloty ekspozycyjne „S100”

System gablot „S100” daje możliwości umieszczenia nagłówka z napisem. Wyjątkowej jakości gabloty dla wymagających Klientów. Eksponowane w niej informacje są doskonale zabezpieczone i wyeksponowane.
Istnieje mozliwośc rozbudowania systemu o kolejne gabloty.

gablota zewnętrzna dwudzrzwiowa

Gabloty zewnętrzne dwudrzwiowe S-102

Podwójna powierzchnia użytkowa. Gablota jednostronna, rama z aluminium, gablota dwudrzwiowa, drzwi otwierane na bok, wymienne i odwracalne, bez użycia narzędzi i zdejmowania gabloty, oszklenie z tworzywa pleksi odpornego na uderzenia. Grubość gabloty 75 mm.


gabloty zewnętrzne dwudrzwiowe 

Gabloty zewnętrzne dwudrzwiowe S-TR2

Zewnętrzne gabloty dwudrzwiowe serii S-TR. Gabloty te są jednostronne, aluminiowa rama, o szerokości 30 mm.
Drzwi otwierane na bok; wymienne i odwracalne bez użycia narzędzi i zdejmowania gabloty. Oszklenie z tworzywa pleksi odpornego na uderzenia o grubości 4 mm, zamek „bezpieczeństwa”, 2 klucze. Uszczelnienie wykonane z elastomeru z otworami zapobiegającymi kondensacji pary wodnej. Plecy z blachy cynkowanej elektrolitycznie, polakierowanej na biało. Wykończenie: anodowane srebrne.


gabloty dwustronne 

Gabloty dwustronne, reklamowe "S-200"

Bardzo nowoczesne rozwiązanie dzięki ładnym, zaokrąglonym narożnikom. Podwójna powierzchnia użytkowa, wersja dwustronna. Te zewnętrzne gabloty ogłoszeniowe można łączyć w moduły, za pomocą bardzo mocnych słupków.


gablota zewnętrzna z napisem 

Gabloty dwustronna z szyldem "S-200"

Gabloty S-200 to wyjatkowy produkt, dają możliwośc zamontowania panela z nazwą lub reklamą. Te gabloty można łączyć w moduły za pomocą bardzo mocnych słupków.


CENNIK I PEŁEN OPIS NA STONIE GŁÓWNEJ