Gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne.

GABLOTY 24
Strona_Główna  |  O_Firmie  |  Kontakt

GABLOTY OGŁOSZENIOWE WEWNĘTRZNE


gablota wewnętrzna 

Gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne NXS

Tania gablota wykonana z bezpiecznego "szkła" akrylowego 3mm. Rama aluminiowa, anodowana w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne, zamykane na zamek. Bardzo płaska gablota, plecy wykonane ze stali, wyposażona w eleganckie plastikowe, szare narożniki ochronne.


tablica ogłoszeniowa  nowość

Tablice ogłoszeniowe, wewnętrzne NSCS

Tablica informacyjna, aluminiowa. Z takiej tablicy można być dumnym - piękny wygląd i bardzo funkcjonalna. Powierzchnia gabloty bez podziałów.

Wysoka jakość za niską cenę !!!


gablota korkowa 

Gablota dwudrzwiowa, korkowa dla szkół - NGMD

Gablota NGMD wykonana z bezpiecznego szkła akrylowego, co jest ważne przede wszystkim w szkole. Wersje magnetyczne, korkowe i tekstylne. Rama aluminiowa anodowana w kolorze srebrnym, narożniki plastikowe. Drzwi uchylne zamykane na dwa zamki. Zawiasy montowane na dłuższym boku. Możliwość zawieszenia w pionie lub w poziomie.


gablota do waskich przejść, korytarze 

Gablota na korytarze i wąskie przejścia - NGCD

Gabloty NGCD wykonane z bezpiecznego szkła akrylowego. Trzy wersje podłoża magnetyczne, korkowe i tekstylne. Rama aluminiowa anodowana w kolorze srebrnym, narożniki plastikowe. Drzwi uchylne, zamykane na dwa zamki. Zawiasy montowane na dłuższym boku.


gabloty serii NSCO

Gabloty serii NSCO

Oferujemy Państwu najwyższej jakości gabloty serii NSCO. W jej skład wchodzą gabloty ogłoszeniowe z podłożem magnetycznym,  korkowym i tekstylnym w wyjątkowo niskiej cenie. Nowoczesne wzornictwo tego produktu pasuje do współczesnych biur.


  nowość

Gabloty szklane z kolorową ramą

GablotA NSCT-K Gabloty z kolorową ramą w standardzie. Grubość gabloty 4,7 cm. Wyjątkowej jakości gablota ogłoszeniowa wykonana z anodowanego aluminiowego profilu i bezpiecznej hartowanej szyby. Wyjątkowa jakość za niską cenę.


gablota do szkół 

Gabloty ogłoszeniowe dla szkół - NGMR

GablotA NGMR wykonana z bezpiecznego szkła akrylowego. Rama aluminiowa anodowana w kolorze srebrnym, narożniki plastikowe. Wersje magnetyczne, korkowe i tekstylne. Drzwi uchylne zamykane na dwa zamki. Zawiasy montowane na dłuższym boku. Możliwość zawieszenia w pionie lub w poziomie.


gablota 

Tablica ogłoszeniowa wewnętrzna NGO

Gablota NGO wykonana z bezpiecznego szkła akrylowego. Solidna rama aluminiowa anodowana, w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne zamykane na zamek patentowy. Gabloty w wersji  magnetycznej, korkowej i tekstylnej.


gablota ogłoszeniowa dwudrzwiowa 

Gablota ogłoszeniowa dwudrzwiowa - NGOG

Gablota NGOG dwudrzwiowa wykonana z bezpiecznego szkła akrylowego. Solidna rama aluminiowa anodowana w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne zamykane na dwa zamki patentowe. Wersje magnetyczne, korkowe i tekstylne.


gablota ogłoszeniowa 

Gabloty ogłoszeniowe, przesuwne drzwi NGAL

Zaprojektowana dla Klienta ceniącego trwałość i estetykę. Gabloty ogłoszeniowe przesuwne drzwi, idealne do wąskich przejść - korytarzy. Korkowa, magnetyczna, tekstylna: zielona, niebieska, czerwona.


gablota ogłoszeniowa przesuwne drzwi 

Gabloty ogłoszeniowe, przesuwne drzwi N-SL

Gablota z drzwiami przesuwnymi, wyposażona w eleganckie plastikowe, szare narożniki. Bardzo płaska gablota do zastosowania w pomieszczeniach. Idealna do pokazywania informacji w wąskich korytarzach i pokojach. Specjalnie powlekana tylna ściana ze stali. Szklane przesuwane drzwi.


gablota informacyjna 

Gablota informacyjna, aluminiowa gablota S-REF.

Jedno i dwudrzwiowa gablota informacyjna, elegancka i solidnie wykonana. Wersje jedno i dwudrzwiowe gablot. Gabloty dwudrzwiowe mają dużą powierzchnię ekspozycyjną, ale nie zajmują zbyt dużo miejsca.


gablota przesuwna, wolnostojąca

Gabloty z przesuwanymi drzwiami

Do umieszczenia w holach wejściowych i na korytarzach, sposób otwierania gablot nie przeszkadza przechodzącym osobom. Solidna aluminiowa konstrukcja.


gablota na menu i logo

nowość

Gabloty reklamowe  z logo i podświetleniem

Wyjątkowa gablota reklamowa, przeznaczona dla hoteli, restaurcji. Posiadają miejsce na umieszczenie logo i menu. Powierzchnia ekspozycyjna bez podziałów. Grubość gabloty 6,8 cm. Możliwe umieszczenie podświetlenia.


stojak na menu 

Stojak na menu - informacje - plakaty

Stojak aluminiowy na różnego typu informacje, np. menu. Idealnie sprawdza się w holelach i restauracjach. Moze służyć do prezentowania reklam i innych materiałów promocyjnych.


gablota dla przedszkola

Gablota dla przedszkola

Gabloty "Zwierzęta" dla przedszkoli i szkół. Bardzo dekoracyjne i kolorowe gabloty, zaprojektowane dla dzieci :) Sprawdzają się w żłobkach, przedszkolach, szkołach podstawowych.


gablota zewnętrzna

Zewnętrzne gabloty z panelem tytułowym

Gablota zewnętrzna S-TR-Z. Ta gablota może być wyposażona w panel tytułowy i aluminiowe nogi. Istnieje możliwość stawiania ciągu gablot połączonych ze sobą. Powierzchnia magnetyczna, szyba z nietłukącego pexi.

CENNIK I PEŁEN OPIS NA STONIE GŁÓWNEJ