logo gabloty 24  GABLOTY 24
GABLOTY OGŁOSZENIOWE - GABLOTY WEWNĘTRZNE - TABLICE ZEWNĘTRZNE
    Strona Główna | O Firmie | Regulamin | Kontakt  | 

GABLOTY ZEWNĘTRZNE DWUDRZWIOWE

Wolnostojące gabloty zewnętrzne mogą stać się ozdobą dzięki swojemu nowoczesnemu projektowi. Gabloty dwudrzwiowe zewnętrzne są jednocześnie bezpieczne, solidne i funkcjonale, oraz bardzo proste w montażu. Posiadamy w swojej ofercie również gabloty zewnętrzne wolnostojące jednodrzwiowe.

gablota zewnętrzna 

Gablota zewnętrzna STR2 dwudrzwiowa

Gabloty wojnostojące, rama z aluminium o grubości 30 mm, gablota dwudrzwiowa, drzwi otwierane na bok, wymienne i odwracalne, bez użycia narzędzi i zdejmowania gabloty, oszklenie z tworzywa pleksi odpornego na uderzenia o grubości 4 mm. Dostępna jest również wersja wolnostojąca.

więcej informacjigabloty zewnętrzne

Gabloty ekspozycyjne, zewnętrzne dwudrzwiowe S-102

Gablota jednostronna, dwuskrzydłowa, rama z aluminium o grubości 75 mm, gablota dwudrzwiowa, drzwi otwierane na bok, wymienne bez użycia narzędzi i zdejmowania gabloty, oszklenie z tworzywa pleksi odpornego na uderzenia, o grubości 4 mm. Wersja wolnostojaca oparta o system "Qatro".

więcej informacjiJeżeli szukają Państwo gablot dwudrzwiowych najwyższej jakości, w atrakcyjnych cenach to jesteście w dobrym miejscu. Poprzez zastosowanie „rygorystycznych” technik, użytych przy projektowaniu i wytwarzaniu, gabloty reprezentują nadzwyczaj wysoką jakość.

Gabloty zewnętrzne dwudrzwiowe:
bezpieczne, proste i modułowe. Wszystkie gabloty zewnętrzne mają następujące cechy charakterystyczne:
integralne zawiasy, odporne na zużycie i zniszczenie, „blokada bezpieczeństwa”, produkowana specjalnie dla, odporna na manipulacje, z zapadką niewidoczną z zewnątrz, eksponowana powierzchnia widoczna w 100%, dzięki temu, że zamek umieszczony jest w ramie aluminiowej, zamiast na szkle, łatwość użycia: aby otworzyć należy nacisnąć drzwi (drzwi otwierane na bok), w razie zniszczenia drzwi, można je łatwo wymienić bez użycia narzędzi, a także bez zdejmowania gabloty, drzwi odwracalne -fabrycznie w wersji otwieranej na prawo. Kierunek otwierania można łatwo zmienić na lewostronny bez użycia narzędzi, uszczelnienie wykonane z elastomeru z otworami zapobiegającymi kondensacji pary wodnej. Głębokość gablot

Głębokość gablot pokazano przy pomocy piktogramów:
Jeżeli głównym celem jest przekazanie informacji, bardziej przydatne do tego celu będą gabloty płytkie. Jeżeli chcemy nadać gablotom bardziej dekoracyjny wygląd, powinny być one nieco głębsze. Im głębsza jest gablota, w której eksponowany jest plakat, tym większe wrażenie wywiera ona na oglądających.

Stojaki do gablot wolnostojących - dwudrzwiowych.
Jeżeli powierzchnia ściany jest nieodpowiednia dla celów ekspozycji, oferuje specjalne stojaki, przeznaczone zarówno do ekspozycji pod gołym niebem, jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Są to: rurowe stojaki z pięcioma nóżkami (nóżki w kształcie gwiazdy), opcjonalnie wyposażone w kółka; , metalowa konstrukcja ekspozycyjna, aluminiowe stojaki 60 x 40, podłużne stojaki aluminiowe 80 x 125.

Podświetlane gabloty dwuskrzydłowe
Okablowanie elektryczne musi zostać zainstalowane przez osobę posiadającą odpowiednie kwalifikacje, aby spełniony był warunek zgodności z przepisami w zakresie bezpieczeństwa. Wyjście kabli nie jest fabrycznie ustalone, dzięki czemu instalator może wybrać najodpowiedniejsze miejsce.
System elektryczny w gablotach podświetlanych jest zamontowany fabrycznie i jest zgodny z Dyrektywą Komisji Europejskiej CE/73/23 oraz z normą BS EN 60-598.

pisaki i magnesy do tablic suchoscieralnych